| HDPE | 600kg/H |
|---|---|
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Material | PP/PE |
| Number of Layers | Double Layer |
| Transport Package | Standard Packing |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Dienst na verkoop | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Grondstof | PE |
|---|---|
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Blootstelling | > 2,5 A |
|---|---|
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Pijp dia. | 48-3000 mm |
| Substraat | Staal |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Op maat | Op maat |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Specificatie | PERT-50/200MM |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Waterverbruik | 1.0m ³ /min |
| Geïnstalleerd vermogen | 230KW |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| Certificering | ISO9001:2008, QS |
| Screw Channel Structure | Structure Deep Screw |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Total Power | 520kw |
| HS Code | 8468800000 |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Sollicitatie | Afsluiting van de pijpleiding |
|---|---|
| Transportpakket | Standaardpakket |
| HS -code | 3921909090 |
| Verbinding | Las |
| Aangepast | Aangepast |