| Snijder | Automatisch |
|---|---|
| Type | eenwand/dubbelwand |
| Voordeel | Hoge snelheid, hoge prestaties |
| Sleutelwoord | Hoge snelheid |
| Buismateriaal | PP/PE/PVC |
| Screw Channel Structure | Structure Deep Screw |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Total Power | 520kw |
| HS Code | 8468800000 |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Dienst na verkoop | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Voedingsmodus | Eén voeding |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Voedingsmodus | Eén voeding |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Versnelling | 6m-10m/min |
| Specificatie | 1200,00 cm * 1000,00 cm * 1000,00 cm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automatisering | Automatisch |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Certificering | ISO9001:2008, CE,SGS,ETC. |
| Stijl | Handheld |
|---|---|
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| HS-code | 846880000 |
| Spanning | 220V 50HZ |
| Sollicitatie | Afsluiting van de pijpleiding |
|---|---|
| Transportpakket | Standaardpakket |
| HS -code | 3921909090 |
| Verbinding | Las |
| Aangepast | Aangepast |
| Blootstelling | > 2,5 A |
|---|---|
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Pijp dia. | 48-3000 mm |
| Substraat | Staal |
| Verpakking Details | Standaardpakket |