| Verpakking Details | Door orde |
|---|---|
| Levertijd | 70-90 dagen |
| Betalingscondities | L/C,D/P,T/T,D/A |
| Levering vermogen | 50 sets/ jaar |
| Plaats van herkomst | Qingdao Huashida |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| automatisch | Geautomatiseerd |
| Voorwaarde | nieuw |
| Dienst na verkoop | 1 jaar |
| HDPE | 600 kg/h |
| Maximale snelheid | 6m/min, 1,2m/min |
|---|---|
| materiaal | PP/HDPE |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Maximale snelheid | 6m/min, 1,2m/min |
|---|---|
| materiaal | PP/HDPE |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Levertijd | 60DAGEN |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Aantal lagen | Dubbele laag |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Aantal lagen | Dubbele laag |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Voedingsmodus | Eén voeding |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakking Details | Containerlading, zeevervoer |
| Sollicitatie | Afsluiting van de pijpleiding |
|---|---|
| Transportpakket | Standaardpakket |
| HS -code | 3921909090 |
| Verbinding | Las |
| Aangepast | Aangepast |
| Sollicitatie | Afsluiting van de pijpleiding |
|---|---|
| Transportpakket | Standaardpakket |
| HS -code | 3921909090 |
| Verbinding | Las |
| Aangepast | Aangepast |