| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Waterverbruik | 1.0m ³ /min |
| Geïnstalleerd vermogen | 230KW |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Waterverbruik | 1.0m ³ /min |
| Geïnstalleerd vermogen | 230KW |
| type | extruder voor buizen |
|---|---|
| Verwerkt kunststof | PE |
| Productsoort | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsstand | Eén voer |
| Vergaderingsstructuur | Integral type extruder |
| Kunststof verwerkt | PE |
|---|---|
| Sollicitatie | Industrieel afvalwater, Wegafwatering |
| Type | Pijpextruder |
| Uitputten | Niet uitputten |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Isolatiemateriaal | Polyurethaanschuim (PU) |
|---|---|
| Buismateriaal | Staal |
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Aangepast | Aangepast |
| Type | Pijpextruder |
| Pijpdiameter | 2003000mm |
|---|---|
| Toepassing | Riolering, stormwaterleiding. |
| Spanning | 380V.50Hz |
| Koelmethode | Waterkoeling |
| Type | horizontale en verticale machines |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Control System | PLC Control |
| Warranty | 12 Months |
| Pipe Type | PE Pipe |
| Application | Municipal drainage of water less than 45ºC, building outdoor drainage, buried farmland drainage, industrial sewage, road drainage, sewage disposal work, sport field square drainage, electrical and telecommunication project etc. |