| Extruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Kleur van de buis | Zwart + Geel of Blauw |
| Vacuümvoeder | SAL/1600Kg |
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Extruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Grondstoffen | PE |
| PLC's | SIEMENS |
| Verwarmingsmethode | Elektrische verwarming |
| de waaier van de pijplengte | 6m - 12m |
| Doosmateriaal | Hoofdstuk van roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur van de buis | Zwart + Geel of Blauw |
| Vacuümpomp | 4KWx2 sets |
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Voedingsmodus | Eén voeding |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Proces | spiraal |
| Contactor | Frankrijk SCHNEIDER Contactors, Schnerder |
| Motoren | Siemens |
| Schimmel | 50 paren |
| Condition | New |
|---|---|
| Screw No. | Single screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Model | ID 200-600mm |
| Model NO. | ID-600-1000 |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Number of Layers | Double Layer |
| Series | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| HDPE | 600kg/H |
|---|---|
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Material | PP/PE |
| Number of Layers | Double Layer |
| Transport Package | Standard Packing |
| Grondstof | PE |
|---|---|
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Pijpbereik | 300 mm-3000 mm |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Sollicitatie | Riolering en riolering in gemeentelijke |
| Extruder-stijl | SJ90×30, SJ100×33 |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |