| Beschermingslagen | 3 lagen |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Oorsprong | China |
| Verbindingstype | Lassen |
| Type | Coating productielijn |
|---|---|
| Coating | PE-extrusie |
| Buighoek | 15-90 graden |
| Bestaat uit | Eerste FBE -coating, middelste lijm, buitenste PE -laag |
| Verpakking Details | Plasticfilm en houten pallet |
| Type | Coating productielijn |
|---|---|
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Coatingtype | Intern, extern |
| Verbruiken | Drongen en anticorrosie |
| Coating | Poedercoating |
| Plaats | Binnen |
|---|---|
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Type methode | Automatisch |
| Coatingmaterialen | Polyethyleen, lijm, epoxy |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Bedrijfsmodus | Automatisch |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Coatingtype | Intern, extern |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Coatingmateriaal | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Specificatie | 50-4200 mm |
| Substraat | staal |
| Modelnr. | HSD 377 mm |
|---|---|
| Coating | poedercoating |
| Certificering | CE, ISO |
| Applicatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Modelnr. | HSD 50-426 |
|---|---|
| Coating | poedercoating |
| Certificering | CE, ISO |
| Applicatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Certificering | CE, ISO |
| Pijp dia. | 159-4200 mm |
| PE-coatingmodel | Inpak |
| Stralen | >2,5A |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Coatingmateriaal | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Specificatie | 159-4200 mm |
| Substraat | Staal |