| Plaats | Binnen |
|---|---|
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Type methode | Automatisch |
| Coatingmaterialen | Polyethyleen, lijm, epoxy |
| Plaats | Binnen |
|---|---|
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| extruder | Extruder met enkele schroef |
| Type methode | Automatisch |
| Coatingmaterialen | Polyethyleen, lijm, epoxy |
| Beschermingslagen | 3 lagen |
|---|---|
| controlesysteem | PLC |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Oorsprong | China |
| Verbindingstype | Lassen |
| Sollicitatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
|---|---|
| Pijpdiameterbereik | 20 mm - 1420 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Schotblazen |
| Rocessingscapaciteit | 159mm |
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| Beschermingslagen | 3 lagen |
|---|---|
| controlesysteem | PLC |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Oorsprong | China |
| Verbindingstype | Lassen |
| Beschermingslagen | 3 lagen |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Oorsprong | China |
| Verbindingstype | Lassen |
| Coatingtype | Externe 3LPE interne vloeistofspray |
|---|---|
| Buisdiameter | 114-4200 mm |
| Schotblazen | Externe en interne |
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| Schoonmaakcapaciteit | 250m2/u |
| Beschermingslagen | 3 lagen |
|---|---|
| controlesysteem | PLC |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Oorsprong | China |
| Verbindingstype | Lassen |
| Beschermingslagen | 3 lagen |
|---|---|
| controlesysteem | PLC |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Oorsprong | China |
| Verbindingstype | Lassen |
| Beschermingslagen | 3 lagen |
|---|---|
| controlesysteem | PLC |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Oorsprong | China |
| Verbindingstype | Lassen |