| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
|---|---|
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Coatingmateriaal | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Oppervlaktebehandeling | ≥SA2,5 |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Producttype | Machines voor het coachen van buizen |
|---|---|
| Schoon niveau | >=SA2,5 |
| Coating | Poedercoating |
| Coatinglaag | Interne en externe buiswand |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Certificering | CE, ISO |
| Pijp dia. | 159-4200 mm |
| PE-coatingmodel | Inpak |
| Stralen | >2,5A |
| Model nr. | Buisdia. 57-3400mm |
|---|---|
| Certificering | CE, ISO, RoHS |
| Substraat | staal |
| Blootstelling | > 2,5 A |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | ≥SA2,5 |
| Coatingmateriaal | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Inductie verwarming | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Oppervlaktebehandeling | Schotblazen |
|---|---|
| Applicatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| Producttype | Machines voor het coachen van buizen |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Wijze Nr | 200-1420 mm |
| Snijsterkte | ≥ 115 N/cm |
|---|---|
| Specifieke dichtheid | 0.935 r/cm 3 |
| treksterkte | Mpa 35 |
| Verlenging bij breuk | 380% |
| Levertijd | 10workdays |
| Coating | poedercoating |
|---|---|
| Grade van de oppervlaktebehandeling | ≥ SA2.5 |
| Type | Coating productielijn |
| Coatingmateriaal | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Hoogtepunten | Automatisch besturingssysteem PLC |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| PE-laagdikte | 2.5 - 3.7 mm |
| Radius van de kromming | 4-6 keer D |
| Ellebogenhoek | 15-90 graden |
| Specificatie | pijp dia. 426-820 mm |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Certificering | CE, ISO |
| Pijp dia. | 159-4200 mm |
| PE-coatingmodel | Inpak |
| Stralen | >2,5A |