| Pijp dia. | 48-3000 mm |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Sollicitatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Substraat | Staal |
| Blasstandaard | Sa2.5 |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 1-3 meter per minuut |
| Controlesysteem | PLC EN HMI VAN SIEMENS |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Garantie | 12 maanden |
| Productiebereik | 530-1420 |
|---|---|
| Blasstandaard | Sa2.5 |
| Productiecapaciteit | 1-3 meter per minuut |
| Controlesysteem | PLC EN HMI VAN SIEMENS |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Coatingtype | 3-laags polyethyleen (3LPE) |
|---|---|
| Materiaalcompatibiliteit | Staalpijpen |
| Stralen | >2,5A |
| Verbindingstype | Lassen |
| Oorsprong | China |
| Verpakkingen | Poedercoating |
|---|---|
| Certificering | CE, ISO, RoHS |
| Uitgangssnelheid | 1-6 m/min |
| temperatuur | 0-30 |
| Stroomvoorziening | Geen gevaarlijk gebied |
| Model-NR. | FBE |
|---|---|
| Type | Coatingproductielijn |
| Schoon niveau | >=SA2,5 |
| Coatingmateriaal | FBE-poeder |
| Specificatie | 300-4200 mm |
| Blasstandaard | Sa2.5 |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 1-3 meter per minuut |
| Controlesysteem | PLC EN HMI VAN SIEMENS |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Garantie | 12 maanden |
| Verpakkingen | Poedercoating |
|---|---|
| Certificering | CE, ISO, RoHS |
| Uitgangssnelheid | 1-6 m/min |
| temperatuur | 0-30 |
| Stroomvoorziening | Geen gevaarlijk gebied |
| Type | Coating productielijn |
|---|---|
| Coatinglaag | Interne Fbe en externe 3lpe |
| Spuitpistoolmethode | Hoogspanningselektrostatisch sproeipistool |
| Toepassingen | Pijpleidingen voor olie, aardgas en watervoorziening |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| Beschermingslagen | 3 lagen |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Oorsprong | China |
| Verbindingstype | Lassen |