| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Plastic verwerkt | PP/PE/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Dikte | Aangepast |
| Automatisering | Automatisch |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Model nr. | 1.53.5mm |
|---|---|
| Verbinding | Warmtevermindering |
| Materiaal | Plastic |
| Toepassing | Verbinding en lassen van plastic pijpleidingen |
| naam | Door warmte krimpbare hoes |
| Toepassing | Verbinding en lassen van plastic pijpleidingen |
|---|---|
| Grootte | Volgens de eisen van de klant |
| Specificatie | De in de bijlage bij Verordening (EG) nr. 1907/2006 vermelde voorschriften zijn van toepassing op: |
| HS-code | 3920999090 |
| Plaats van herkomst | Qingdao, China |
| Bord lagen | Meerlaagse |
|---|---|
| Specificatie | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Dikte van de mouw | 0.5-3mm |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Verpakking Details | Standaardpakket |