| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
|---|---|
| deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Op maat | Op maat |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Aangepast | Aangepast |
|---|---|
| Sollicitatie | Kunststof, metaal, HDPE pijpleidingverbinding |
| Materiaal | Ja |
| Functie | Isolatie |
| corrosiegraad | 0.01-0.1 |
| Materiaal | HDPE & PE |
|---|---|
| corrosiegraad | 0.01-0.1 |
| Peeling kracht | 70N |
| Lagen | Basis en zelfklevend |
| Dikte | 0.8 - 3,0 mm |
| After-sales service | Installatieopleiding |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Producttype | PE -bord |
| Bordlagen | Meerlagige |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| After-sales service | Installatieopleiding |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Producttype | PE -bord |
| Bordlagen | Meerlagige |
| Schroef nr. | enkel |
| After-sales service | Gratis technisch advies en training etc. |
|---|---|
| Garantie | 6-12 maanden |
| Producttype | PE -bord |
| Bordlagen | Enkele plaat |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
|---|---|
| Breedte van de mouw | 750-800 mm |
| schil sterkte | >150N/cm (ASTM D1000) |
| Wateropnamesnelheid | 0,05% (ASTM D570) |
| Treksterkte | 15-20Mpa (ASTM D638) |