| Materiaal | PE |
|---|---|
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T,D/A |
| Levering vermogen | 5 ton/dag |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| HS-code | 847710900 |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Specificatie | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Automatisering | Automatisch |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Breedte van de mouw | 1000 mm |
|---|---|
| Dikte van de mouw | 0.5-3mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Verpakking Details | Standaardverpakking |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Specificatie | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Dikte van de mouw | 0.5-3mm |
| HS-code | 847710900 |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
|---|---|
| deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Deel 3 | Drielagen vezelversterkte warmteverkrimpende mouw |
| HS-code | 847710900 |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Head Type | Round |
|---|---|
| Verbinding | verwarming |
| Welding | 0.01-0.1 |
| Size | Customized |
| Structure | Polyethylene+Adhesive |
| Shear Strength | ≥110 N/cm |
|---|---|
| Tensile Strengt | 30 Mpa |
| Highlight | Pre Insulation Pipe Joints Sleeve |
| Warranty Period | 6 months |
| Verpakking Details | 6000 stuks per dag |
| Snijsterkte | ≥ 110 N/cm |
|---|---|
| Tensile sterkte | mpa 30 |
| Hoogtepunten | Pre-isolatiebuisverbindingen |
| Verpakking Details | 6000 stuks per dag |
| Levertijd | 10 werkdagen |