| Productmateriaal | HDPE |
|---|---|
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde pijpmantels |
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Aangepast | Aangepast |
| Uitputten | Uitputten |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
|---|---|
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Uitputten | Uitputten |
| Aangepast | Aangepast |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde pijpmantels |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Uitputten | Uitputten |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Materiaalsoort | Stalen buis, polyurethaanschuim, HDPE buitenbuis |
| Voedingsmodus | Eén voeding |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Model-NR. | 110-2200 mm |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Specificatie | 110 tot en met 2200 |
| Certificering | CE, ISO9001:2008 |
| Pijpprestatie | Flexibel of stijf |
|---|---|
| Lijnlengte | 60m |
| gebruik | Districttemperatuur/koelinstallatie |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| conditie | Nieuw |
|---|---|
| Gebruik | Districttemperatuur/koelinstallatie |
| Bedieningsmateriaal voor buizen | PERT/PEX/PPR |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Materiaal | PP/HDPE |
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| diameter variërend | Φ32 tot Φ426 mm |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Toepassingen | Gasleiding/Verwarmingsleiding |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |