| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Producttype | PE-watertoevoerleiding |
| Schroef Nr | Enkele schroef |
| Automatisch | Automatisch |
| Aangepast | Aangepast |
| Aantal lagen | Dubbele laag |
|---|---|
| Materiaal | PP/HDPE |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Materiaal van de isolatielaag | Pu-het schuimen |
|---|---|
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Coating | Poedercoating |
| Maat | Aanpasbaar |
| Productnaam | Productielijn voor geïsoleerde buizen |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Aantal lagen | Dubbele laag |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Doosmateriaal | Hoofdstuk van roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur van de buis | Zwart + Geel of Blauw |
| Vacuümpomp | 4KWx2 sets |
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Pijpdiameter | 20 mm |
|---|---|
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Transportpakket | Standaardpakket voor de uitvoer |
| Levertijd | 8WEEKS |
| Betalingscondities | t/t |
| Deeltjes met een breedte van niet meer dan 10 mm | - Goed. |
|---|---|
| Installeerd vermogen | 180 kW, 230 kW, 400 kW, 680 kW |
| lang leven | Ongeveer 50 jaar |
| Garantie | 12 maanden |
| Laag Gewicht | - Ja, dat klopt. |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Kleur van de buis | Zwart + Geel of Blauw |
| Automatisering | Automatisch |
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Specificatie | PE-910 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 130 |
| Pijpdiameter (mm) | 1160 mm |
| Capaciteit (kg/u) | 600 kg/h |
| Laadmethode | Automatische voeding onder vacuüm |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
|---|---|
| Naverkoopservice | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
| Grondstoffen | PE |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |