| Dienst na verkoop | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| aangepast | aangepast |
| Dienst na verkoop | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| aangepast | aangepast |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| Pijpgebruik | Pre-insultaat |
|---|---|
| Spanning | 380 V 50 Hz |
| Automatische productielijn | Uitvoerig |
| Raw Material | PE |
| Plc | Siemens |
| After-sales service | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| grondstof | PE |
| Pijpstijl | Dunne Muurpijp |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| grondstof | PE |
| Pijpstijl | Dunne Muurpijp |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Maximale uitgang | 1000KG/u |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Buisdiameter | 20 tot 200 mm |
|---|---|
| Certificering | CE, ISO9001:2008, QS |
| Gebruik | Gas / watervoorzieningspijp |
| Extrusiecapaciteit | 1000 (kg/uur) |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |