| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Buisdiameter | 20 tot 200 mm |
| Dienst na verkoop | Al leven |
| Gebruik | Gas / watervoorzieningspijp |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Bordlagen | Enige Plaat |
|---|---|
| Maatwerk | Aanpasbaar |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Materiaal | PE |
| Gebruik | Coating van veldverbindingen |
|---|---|
| Waterdicht | Waterdicht |
| Basismateriaal | PE |
| Lijm | EVA |
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Structuur | PE-steun + lijm |
|---|---|
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Grondstof | PE |
|---|---|
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Dikte van de coating | 1.82.7mm |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Coatingtype | 3LPE (drielagig polyethyleen) |
| Bereik van buisdiameter | Φ219-Φ1420 mm |
| Totaal vermogen | 900 kW |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Plaats | Binnen |
|---|---|
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| extruder | Extruder met enkele schroef |
| Type methode | Automatisch |
| Coatingmaterialen | Polyethyleen, lijm, epoxy |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automatisering | Automatisch |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Certificering | ISO9001:2008, CE,SGS,ETC. |