| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Uitputten | Uitputten |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| controlesysteem | Siemens |
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| Stralen | >2,5A |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Schoon niveau | ≥ 2.5 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Olie-, aardgas- en watervoorzieningspijpleidingen |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Pijp dia. | 48-3000 mm |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Sollicitatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Pijp dia. | 48-3000 mm |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Sollicitatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |