| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Coatingmateriaal | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Specificatie | 50-4200 mm |
| Substraat | staal |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Coatingmateriaal | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Specificatie | 50-4200 mm |
| Substraat | staal |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| After-sales service | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Specificatie | PERT-50/200MM |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| After-sales service | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Specificatie | PERT-50/200MM |
| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
|---|---|
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Buisdiameter | 110 mm 2000 mm |
| Droogmachine | HSD-φ1860mm |
| Schroef Nr | Enkele schroef |
| Condition | New |
|---|---|
| Screw No. | Single screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Model | ID 200-600mm |
| Model NO. | ID-600-1000 |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Number of Layers | Double Layer |
| Series | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| HDPE | 600kg/H |
|---|---|
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Material | PP/PE |
| Number of Layers | Double Layer |
| Transport Package | Standard Packing |
| Model nr. | 200600mm |
|---|---|
| Materiaal | PP/PE |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| HDPE | 600kg/H |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Buisdiameter | 20 tot 200 mm |
|---|---|
| Certificering | CE, ISO9001:2008, QS |
| Gebruik | Gas / watervoorzieningspijp |
| Extrusiecapaciteit | 1000 (kg/uur) |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |