| Voedingsmodus | Eén voer |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Automatisering | automatisch |
| Filmdikte | 0,1-30 mm |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Automatisering | automatisch |
| Filmdikte | 0,1-30 mm |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voeding | 3-zins, 380V 50Hz |
|---|---|
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Aangepast | Aangepast |
| Dienst na verkoop | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Certificering | CE, ISO9001:2008, QS, GMP |
| Producttype | PVC/PE/PP/ABS/PP/PS plaat |
|---|---|
| Bordlagen | Eenvoudig & meerlagig vel |
| Productdikte | 0,1-30 mm |
| Productbreedte | Maximaal 3000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |