| Model nr. | 110-2200 mm |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Voorwaarde | nieuw |
| Specificatie | 110 tot en met 2200 |
| Certificering | CE, ISO9001:2008 |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Voorwaarde | nieuw |
| Toepassing | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Grondstoffen | PE |
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Voorwaarde | nieuw |
| Toepassing | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Naverkoopservice | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
|---|---|
| Naverkoopservice | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
| Grondstoffen | PE |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Op maat | Op maat |
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Op maat | Op maat |
|---|---|
| Materialen voor buizen | HDPE, |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Schroef Nr | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Op maat | Op maat |
|---|---|
| Materialen voor buizen | HDPE, |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Schroef Nr | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Pijpdiameterbereik | 20 tot 2000 mm |
|---|---|
| Controlesysteem | Siemens |
| Vormtyp | Spiraalvorm |
| Verpakking Details | Technische dienstverlening gratis, opleiding van de werknemers |
| Levertijd | 60 dagen |
| Spanning | 220 V 50 Hz |
|---|---|
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Materiaal | PP/PE/PVC |
| Verpakking Details | 570*500*160mm |
| Levertijd | 60 dagen |
| Specificatie | 570*500*160mm |
|---|---|
| Transportpakket | Alloy Box |
| Gewicht | 40,8 kg |
| Verpakking Details | Alloy Box |
| Levertijd | 60 dagen |