| Fuel | Electric |
|---|---|
| Type | Rotary Abrator |
| Cleanliness | High Cleanliness |
| Automation | Automatic |
| Certificering | CE |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Type | Roterende abrator |
| Schoonheid | Hoge netheid |
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | CE |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Type | Roterende abrator |
| Schoonheid | Hoge netheid |
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | CE |
| Condition | New |
|---|---|
| Color | Custom |
| Pipe Diameter | From 360-1680mm |
| Labor | 2-3person |
| Screw | Single-Screw |
| conditie | Nieuw |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in punt 1 van dit hoofdstuk vermelde voorschrif |
| Schroef. | Enkele schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Automatisering | Geautomatiseerd |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Sollicitatie | Laswerkzaamheden voor platen van kunststof |
| Vacuümvoeder | SAL/1600Kg |
| Naverkoopservice | Installatie en Training |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Product Name | 200-3000 mm Hollow Wall HDPE Spiral Structured Wall Pipe Extrusion Line |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Product Categorie | Productielijn voor geïsoleerde buizen |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Waterverbruik | 1.0m ³ /min |
| Geïnstalleerd vermogen | 230KW |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Waterverbruik | 1.0m ³ /min |
| Geïnstalleerd vermogen | 230KW |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Waterverbruik | 1.0m ³ /min |
| Geïnstalleerd vermogen | 230KW |