| Toepassing | Afsluiting van de pijpleiding |
|---|---|
| Verbinding | verwarming |
| Op maat | Op maat |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Substraatdikte | ≥ 0,6 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Levertijd | 60DAGEN |
| Modelnr. | HSD 377 mm |
|---|---|
| Coating | poedercoating |
| Certificering | CE, ISO |
| Applicatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Modelnr. | HSD 377 mm |
|---|---|
| Coating | poedercoating |
| Certificering | CE, ISO |
| Applicatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Modelnr. | HSD 377 mm |
|---|---|
| Coating | poedercoating |
| Certificering | CE, ISO |
| Applicatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Model-NR. | HSD 50-426 |
|---|---|
| Coating | Poedercoating |
| Certificering | CE, ISO |
| Sollicitatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Toepassing | Afsluiting van de pijpleiding |
|---|---|
| Verbinding | verwarming |
| Op maat | Op maat |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Toepassing | Hole wand spiraalbuisverbinding |
|---|---|
| Type verbinding | Elektro fusielassen |
| Pijpwaaier | 200-2600 mm |
| Treksterkte/Mpa | >19 |
| Verlenging bij breuk/% | -35° C> 100 |