| Toepassing | Hole wand spiraalbuisverbinding |
|---|---|
| Type verbinding | Elektro fusielassen |
| MFR/ (190°,5kg) g/10min | 0.4 〜1 |
| Vicat-verzachtingspunt/I | > 110 |
| Verlenging bij breuk/% | -35° C> 100 |
| Toepassing | Afsluiting van de pijpleiding |
|---|---|
| Type verbinding | Elektro fusielassen |
| Garantie | 24 maanden |
| Op maat | Op maat |
| Dikte | Op maat |
| Bordlagen | Enige Plaat |
|---|---|
| Maatwerk | Aanpasbaar |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Materiaal | PE |
| Applicationpipeline Joint Closure | Pipeline Joint Closure |
|---|---|
| Thickness | 2-18mm |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Head Type | Round |
|---|---|
| Usage | Weld HDPE Pipe |
| Applicationpipeline Joint Closure | Pipeline Joint Closure |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
|---|---|
| Levertijd | 70-90 dagen |
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 200 vaste jaren |
| Plaats van herkomst | China |
| Materiaal | HDPE/PP |
|---|---|
| Specificatie | SGS |
| Lichtgewicht | Gemakkelijk mee te nemen |
| Stroom | 380V/220V 50Hz |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Thickness | 2-18mm |
|---|---|
| Width | 100-700mm |
| Head Type | Round |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |