| Model nr. | Model 120 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Op maat | Op maat |
| Structuur | horizontaal |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Toepassing | Afsluiting van de pijpleiding |
|---|---|
| De dikte van het product | 0.2-3 mm |
| Garantie | 24 maanden |
| Op maat | Op maat |
| Productbreedte | 800-3000mm |
| Bordlagen | Enkele laag |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Capaciteit | 160-200 kg/u |
| Type | HDPE en PE |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Coatingtype | Poedercoating |
|---|---|
| Fbe Dikte | 170 Ehm |
| PE-laagdikte | 2.5 - 3.7 mm |
| LijmdikteEllebooghoek | 170-250 Um |
| Ellebogenhoek | 15-90 graden |
| Waterdicht | Waterdicht |
|---|---|
| Sollicitatie | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Sollicitatie | plastic, metaal |
|---|---|
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Structuur | PE-steun + lijm |
|---|---|
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
|---|---|
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Gebruik | Coating van veldverbindingen |
| Type en grootte | per rol of gesneden stuk volgens klant |
| Lijm | EVA |