| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Verpakking Details | Door orde |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 weken |
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 50 eenheden/Maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
|---|---|
| Breedte van de mouw | 750-800 mm |
| schil sterkte | >150N/cm (ASTM D1000) |
| Wateropnamesnelheid | 0,05% (ASTM D570) |
| Treksterkte | 15-20Mpa (ASTM D638) |
| Spanning | 220 V 50 Hz |
|---|---|
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Materiaal | PP/PE/PVC |
| Verpakking Details | 570*500*160mm |
| Levertijd | 60 dagen |
| Productkleur | aangepast |
|---|---|
| Breedte van het blad | 1000-2000 mm |
| Certificering van producten | ISO9001 |
| Snijmethode | Snijwerk op rollen |
| Materiaal | PE, PP |