| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Structuur | PE-steun + lijm |
|---|---|
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
|---|---|
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Gebruik | Coating van veldverbindingen |
| Type en grootte | per rol of gesneden stuk volgens klant |
| Lijm | EVA |
| Gebruik | Coating van veldverbindingen |
|---|---|
| Waterdicht | Waterdicht |
| Basismateriaal | PE |
| Lijm | EVA |
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
|---|---|
| Levertijd | 70-90 dagen |
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 200 vaste jaren |
| Plaats van herkomst | China |
| Toepassing | Afsluiting van de pijpleiding |
|---|---|
| Type verbinding | Elektro fusielassen |
| Garantie | 24 maanden |
| Op maat | Op maat |
| Dikte | Op maat |
| Modelnr. | HSD 377 mm |
|---|---|
| Coating | poedercoating |
| Certificering | CE, ISO |
| Applicatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Modelnr. | HSD 377 mm |
|---|---|
| Coating | poedercoating |
| Certificering | CE, ISO |
| Applicatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Modelnr. | HSD 377 mm |
|---|---|
| Coating | poedercoating |
| Certificering | CE, ISO |
| Applicatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| PE Dikte | 2-3 mm |