| Bordlagen | Enkele laag |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Capaciteit | 160-200 kg/u |
| Type | HDPE en PE |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Toepassing | Afsluiting van de pijpleiding |
|---|---|
| De dikte van het product | 0.2-3 mm |
| Garantie | 24 maanden |
| Op maat | Op maat |
| Productbreedte | 800-3000mm |
| Productsoort | PE Raad |
|---|---|
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Materiaal voor de productie | polyethyleen |
| Productsoort | PE Raad |
|---|---|
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Materiaal voor de productie | polyethyleen |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Waterdicht | Waterdicht |
|---|---|
| Sollicitatie | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Sollicitatie | plastic, metaal |
|---|---|
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Model nr. | Model 120 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Op maat | Op maat |
| Structuur | horizontaal |