| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Substraatdikte | ≥ 0,6 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Levertijd | 60DAGEN |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
|---|---|
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Typen platen die kunnen worden geproduceerd | PE |
| Dikte van de mouw | 0,1-30 mm |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Schroef | Enkele schroef |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |