| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Product Name | 200-3000 mm Hollow Wall HDPE Spiral Structured Wall Pipe Extrusion Line |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Product Categorie | Productielijn voor geïsoleerde buizen |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
|---|---|
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Levertijd | 60DAGEN |
| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Product Type | Extrusion Molding Machine |
| Feeding Mode | One Feed |
| Assembly Structure | Integral Type Extruder |
| Screw | Single-Screw |
| Verpakking Details | Door orde |
|---|---|
| Levertijd | 70-90 dagen |
| Betalingscondities | L/C,T/T |
| Levering vermogen | 50 set / jaar |
| Plaats van herkomst | Qingdao, Huashida. |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakking Details | Containerlading, zeevervoer |
| Toepassing | Afvoer/afvoer/watertank |
|---|---|
| Schakelaar | Frankrijk SCHNEIDER Contactors, Schnerder |
| De diameter van de buis | 20 mm-1200 mm |
| Schroefontwerp | enkel/dubbele schroef-extruder |
| Gezamenlijk | Waterdicht/gronddicht |
| Voedingsstand | Eén voer |
|---|---|
| Schroef. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Structuur van het schroefkanaal | Diep schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Extruder | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Model nr. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automatisering | Automatisch |
| Computerized | Computerized |
| Certificering | ISO9001:2008, QS |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Maximale uitgang | 1000KG/u |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Condition | New |
|---|---|
| Screw No. | Single screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Model | ID 200-600mm |