| Applicationpipeline Joint Closure | Pipeline Joint Closure |
|---|---|
| Thickness | 2-18mm |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
|---|---|
| Head Type | Round |
| Thickness | 2-18mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Certificering | CE, ISO, RoHS, REACH |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| Stralen | >2,5A |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Standaard | ASTM, GB, DIN |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Schoon niveau | ≥ 2.5 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Olie-, aardgas- en watervoorzieningspijpleidingen |
| Verwarmingsmethode | Middenfrequent verwarmingssysteem |
| Fbe Dikte | 200-800um |
|---|---|
| Diameterbereik | 50-426 mm |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Blootstelling | > 2,5 A |
| HS-code | 8477209000 |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |