| Snijsterkte | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Specifieke dichtheid | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| treksterkte | 20 Mpa |
| Verlenging bij breuk | 350% |
| Levertijd | 10workdays |
| Snijsterkte | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Specifieke dichtheid | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| treksterkte | 20 Mpa |
| Verlenging bij breuk | 350% |
| Levertijd | 10workdays |
| Snijsterkte | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Specifieke dichtheid | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| treksterkte | 20 Mpa |
| Verlenging bij breuk | 350% |
| Levertijd | 10workdays |
| Snijsterkte | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Specifieke dichtheid | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| treksterkte | 20 Mpa |
| Verlenging bij breuk | 350% |
| Levertijd | 10workdays |
| Snijsterkte | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Specifieke dichtheid | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| treksterkte | 20 Mpa |
| Verlenging bij breuk | 350% |
| Levertijd | 10workdays |
| Dikte van de coating | 150-800um |
|---|---|
| Coatingmateriaal | FBE-poeder |
| Schoon niveau | ≥ 2.5 |
| Verwarmingsmethode | Middenfrequent verwarmingssysteem |
| Materialen | Epoxypoeder |
| Ontvlambaarheid | Zelfverbranding |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Toepassingsgebied | Anti-corrosieve pleistering van buizen |
| Wateropname | 0,1% |
| Verlenging bij breuk | 200% |
| Pijp dia. | 48-3000 mm |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Sollicitatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Substraat | Staal |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
|---|---|
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Gebruik | Coating van veldverbindingen |
| Type en grootte | per rol of gesneden stuk volgens klant |
| Lijm | EVA |