| Vormtyp | Spiraalvorm |
|---|---|
| Specificatie | 800.00cm * 220.00cm * 200.00cm |
| Naverkoopservice | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
| Verpakking Details | Standaard exportpakket |
| Levertijd | 60 - dag |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Type | Rotary Abrator |
| Cleanliness | High Cleanliness |
| Automation | Automatic |
| Certificering | CE |
| Thickness | 2-18mm |
|---|---|
| Width | 100-700mm |
| Head Type | Round |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Dienst na verkoop | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Aangepast | Aangepast |
| Specificatie | 110-2200 mm |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| controlesysteem | Siemens |
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Toepassing | Afsluiting van de pijpleiding |
|---|---|
| Verbinding | verwarming |
| Op maat | Op maat |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| aangepast | aangepast |
| Specificatie | SJ120/33, SJ200/33 |
| Automatisering | Automatisch |
| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| aangepast | aangepast |
| Specificatie | SJ120/33, SJ200/33 |
| Automatisering | Automatisch |
| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| Specificatie | SJ120/33, SJ200/33 |
| Automatisering | Automatisch |
| voor Pipe Range | 200-2600 mm |
|---|---|
| Densiteit van grondstoffen | Boven 0,935 |
| Materiaal | HDPE |
| Sollicitatie | Afsluiting van de pijpleiding |
| Verpakking Details | Standaardpakking |