| Bordlagen | Enige Plaat |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Capaciteit | 160-200 kg/u |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
|---|---|
| Capaciteit | 50 eenheden/maand |
| Verwarmingsvermogen | 20-30KW |
| Koelzones | 3-5 |
| Automatisering | Automatisch |
| Producttype | PVC/PE/PP/ABS/PP/PS plaat |
|---|---|
| Bordlagen | Eenvoudig & meerlagig vel |
| Productdikte | 0,1-30 mm |
| Productbreedte | Maximaal 3000 mm |
| Verpakking Details | houten gevallen en pallets |
| Producttype | PVC/PE/PP/ABS/PP/PS plaat |
|---|---|
| Bordlagen | Eenvoudig & meerlagig vel |
| Productdikte | 0,1-30 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productbreedte | Maximaal 3000 mm |
| Producttype | PVC/PE/PP/ABS/PP/PS plaat |
|---|---|
| Bordlagen | Eenvoudig & meerlagig vel |
| Productdikte | 0,1-30 mm |
| Productbreedte | Maximaal 3000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
|---|---|
| Buis Dia. | 6 tot 50 mm |
| Buisdikte | 3-50 mm |
| Stroom | 3-fasig, 50 Hz |
| Specificatie | volgens de vraag van de klant |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Substraatdikte | ≥ 0,6 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Levertijd | 60DAGEN |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
|---|---|
| Levertijd | 90 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Levering vermogen | 50 eenheden / jaar |
| Plaats van herkomst | Qingdao, China |