| corrosiegraad | 0,01-0,1 |
|---|---|
| Kleur | Elk |
| Kracht | 70N |
| Dikte | 0,8-3,0 mm |
| Temperatuur | 50 - 120 C |
| Bordlagen | Eenvoudig & meerlagig vel |
|---|---|
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Materiaal | PE/PP/PS/HIPS/ABS |
| Productbreedte | 800 mm |
| Productdikte | 0,2-3 mm |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Materiaal | PE/PP/PS/HIPS/ABS |
| Productbreedte | Maximaal 3000 mm |
| Productdikte | 0,1-30 mm |
| Bordlagen | Eenvoudig & meerlagig vel |
| Sollicitatie | Verbinding van metalen versterkte spiraalgolfbuizen |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Materiaal van elektrofusieband | PE en metaalnet |
| Bladbreedte | 200mm2000mm |
| Plaatdikte | 0.1mm30mm |
| Materiaal | HDPE & PE |
|---|---|
| Extrudertype | T-matrijs (platte matrijs) |
| Capaciteit | 150 - 500 kg/u |
| Stroom | 380V / 3 fasen / 50Hz |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
|---|---|
| Capaciteit | 50 eenheden/maand |
| Verwarmingsvermogen | 20-30KW |
| Koelzones | 3-5 |
| Automatisering | Automatisch |
| Bordlagen | Enkele laag |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Capaciteit | 160-200 kg/u |
| Type | HDPE en PE |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Bordlagen | Enige Plaat |
|---|---|
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Maatwerk | Kan worden aangepast |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Capaciteit | 160-200 kg/u |
|---|---|
| Grondstof | Polyethyleen (PE) |
| Functie | corrosiewerende banden |
| Productlijn | Machine voor het maken van koud aangebrachte corrosiewerende tape |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |