| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Pipe Diameter | 250mm |
| Pipe Color | Black + Yellow or Blue |
| Power | No-danger zone |
| Temperatuur | 0-35℃ |
| Pijpdiameterbereik | 20 mm-1200 mm |
|---|---|
| Plaats | Inrichting |
| Hoofdextruder | 90 |
| Isolatie materiaal | Polyurethaanschuim |
| Scherp apparaat | PLANETARISCHE SNIJDER |
| Verpakken | film |
|---|---|
| Plaats | Inrichting |
| Kalibratiemethode | Vacuümkaliberbepaling |
| Pijpdiameterbereik | φ20-φ1200 mm |
| Gebruik | Pipeline voor water/gas/olievoorziening |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Kleur van de buis | Zwart + Geel of Blauw |
| Automatisering | Automatisch |
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Pijpdiameter | PE |
|---|---|
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Vacuüm- en waterbespuiting | Planetarisch Knipsel |
| Garantie | 12 maanden |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| After-sales service | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Kunststof verwerkt | PE |
|---|---|
| Type | Pijpextruder |
| Voedingsmodus | Veelvoudig Voer |
| Schroef | Enkele schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Uitputten | Uitputten |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Materiaalsoort | Stalen buis, polyurethaanschuim, HDPE buitenbuis |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Uitputten | Uitputten |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Materiaalsoort | Stalen buis, polyurethaanschuim, HDPE buitenbuis |
| Specificatie | 110-2200 mm |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Handelsmerk | Huashida. |
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |