| Certificering | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Sollicitatie | Gastoevoerleiding |
| Lengte | 36m, 52m, 72m |
| Diameter | 20-110, 75-250, 355-630 |
| Certificering | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Sollicitatie | Gastoevoerleiding |
| Lengte | 36m, 52m, 72m |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
|---|---|
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Levertijd | 60DAGEN |
| After-sales service | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
|---|---|
| Producttype | Extrusie-vormmachine |
| Sollicitatie | Riolering en riolering in gemeentelijke |
| Materiaal | HDPE |
| Verpakking Details | China |
| Structuur | met "H"-structuur. |
|---|---|
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Pijpbereik | 300 mm-3000 mm |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Sollicitatie | Riolering en riolering in gemeentelijke |
| Extruder-stijl | SJ90×30, SJ100×33 |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| Kleur | Gewoon |
| Specificatie | 110-2000 mm |
| Schroef. | Eenvoudige schroef |
| Automatisering | Geautomatiseerd |
| After-sales service | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| grondstof | HDPE |
|---|---|
| Gebruik voor | Centrale verwarming, koelolie en gastransmissie |
| Snijmethode | Chipless snijden |
| Kalibratiemethode | Vacuümkalibratie en waterspuitkoeling |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |