| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Type | Coating productielijn |
| Coating | PE |
| Voorwaarde | nieuw |
| 3PE-structuur | Epoxide+Adhesif+Extrudeerd polyethyleen |
| Bereik van buisdiameter | 500-1600mm |
|---|---|
| Controles | Siemens |
| Schuimmachine | Hogedrukschuimmachine |
| Roestverwijderingskwaliteit | ≥2,5 cijfer |
| Type | De Machine van het polyurethaanschuim |
| Plaats | Binnen |
|---|---|
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Type methode | Automatisch |
| Coatingmaterialen | Polyethyleen, lijm, epoxy |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type coating | 3LPE-coating (drielagig polyethyleen) |
| Productsoort | Pijpproductielijn |
| Materiaal | Staal |
| Verwarmingsmethode | inductieverwarming |
| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Pijplengte | 6-12 m |
| Isolatie materiaal | Polyurethaanschuim |
| Materiaal | Staal |
| Het schuimen Dichtheid | 60-80 kg/m3 |
| Coating materialen | Polyethyleen, lijm, epoxy |
|---|---|
| de waaier van de pijplengte | 6-12 meter |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Capaciteit | 1000-2000 meter per dag |
| Verwarmingsmethode | inductieverwarming |
| Toepassing van buizen | Olie- en gaspijpen, PU-schuiminsulatiepijpen |
|---|---|
| De diameter van de buis | 200-1420 mm |
| Beschermingslagen | 3 lagen (FBE, lijm, PE) |
| Totaal gewicht | ≤ 2T |
| Productmodel | 3LPE-PP-3 |
| MPa Classfication | Het middelgrote Druk Door buizen leiden |
|---|---|
| Temperatuurclassificatie | Hoogtemperatuurleidingen |
| Standaard | ASTM, GB, DIN |
| Type verbinding | Schommelingen |
| Vorm van de doorsnede | Rond |
| Extruder | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Pijplengte | 6m-55mm |
| Ellebogenhoek | 15-90 graden |
| Motor | wisselstroom of gelijkstroom |
| Inverter | ABB, Danfos, Eurotherm |
| Transmission System Power | 4KW |
|---|---|
| Application | Oil and gas transportation |
| Processing Capacity | 170mm |
| Temperature | 0-30℃ |
| Color | Black |