| Productsoort | Machines voor het coachen van buizen |
|---|---|
| Schoon niveau | >=SA2.5 |
| Deklaaglaag | Interne en externe buiswand |
| Verpakkingen | poedercoating |
| Packaging Details | Standard Package For Export |
| Type | Productielijn voor coatings |
|---|---|
| Grade van de oppervlaktebehandeling | ≥ SA2.5 |
| Substraat | Staal |
| Deklaagstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| HS-code | 8477209000 |
| Rocessing Capacity | 159mm |
|---|---|
| Production Line Speed | 5 - 15 meters per minute |
| Transmission System Power | 4KW |
| Coating Type | 3-Layer Polyethylene Coating |
| Elbow Angle | 15-90 Degrees |
| Productiecapaciteit | 1000-1500 m/h |
|---|---|
| Spanning | 380V/50Hz |
| Binnenpijpmateriaal | Staal/HDPE/PEX |
| besturingssysteem | PLC's |
| Buitenjasjemateriaal | Hoog - dichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Model | HY-3LPE |
|---|---|
| Totale lengte | 80m |
| Totaal gewicht | ≤ 2T |
| Productiewaaier | 170 mm |
| Verwarmingsmethode | inductieverwarming |
| Application | Produce District Heat Distribution Pipe |
|---|---|
| Pijpstructuur | Ruitingen voor staalwerktuigen van polyurethaanfoom |
| Loading Way | Vacuum Automatic Feeding |
| Pijpgebruik | PU-voorisolatie |
| Verwijdering van lading op pijpleun | 20# dubbele rij van kanaalstaal |
| MPa Classfication | Het middelgrote Druk Door buizen leiden |
|---|---|
| Temperatuurclassificatie | Hoogtemperatuurleidingen |
| Standaard | ASTM, GB, DIN |
| Methodetype | Automatisch |
| Diameter | 57 tot en met 325 mm |
| Gebruik | Het maken van 3lpe coating pipe |
|---|---|
| Temperatuurclassificatie | Hoogtemperatuurleidingen |
| Standaard | ASTM, GB, DIN |
| Dikte van de coating | 3.5 mm |
| Diameter | 57 tot en met 325 mm |
| Transportpakket | Standaardpakket |
|---|---|
| Toepassing | voor de productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Specificatie | 110-2200 mm |
| Grondstoffen | PE |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Pakketgrootte | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
|---|---|
| Brutogewicht pakket | 3000.000kg |
| Substraat | Staal |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor de uitvoer |
| Levertijd | 60 dagen |