| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Schroef. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Extrusiesysteem | Mono- of meerlagig |
| Diameter | 4.0mm |
|---|---|
| lengte | 400-500 mm |
| Lasstroom AC | Airconditioning |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Type elektrodenbekleding | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Toepassing | handbediende lasser |
| Kleur | Door orde |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Diameter | 4.0mm |
|---|---|
| Lange | 400-500 mm |
| Verlengde lengte | 10-20 mm |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Kleur | Door orde |
|---|---|
| Specificatie | 10-20 Kilogram / Rol |
| Type van de laskern | kunststof |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Structuur | PE-steun + lijm |
|---|---|
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| Stralen | >2,5A |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Standaard | ASTM, GB, DIN |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| HS-code | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Bordlagen | Enige Plaat |
|---|---|
| Maatwerk | Aanpasbaar |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Materiaal | PE |