| Kleur | Door orde |
|---|---|
| Specificatie | 10-20 Kilogram / Rol |
| Type van de laskern | kunststof |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Structuur | PE-steun + lijm |
|---|---|
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| Stralen | >2,5A |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Standaard | ASTM, GB, DIN |
| Model | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| HS-code | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Bordlagen | Enige Plaat |
|---|---|
| Maatwerk | Aanpasbaar |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Materiaal | PE |
| Transportpakket | Standaardpakket |
|---|---|
| Handelsmerk | HSD |
| HS-code | 8477109000 |
| Automatisering | Automatisch |
| Productbreedte | 50-300 mm |
| Stijl | Handheld |
|---|---|
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| HS-code | 846880000 |
| Spanning | 220V 50HZ |
| Filmdikte | 0.13.0mm |
|---|---|
| breedte | tot 8000 mm |
| Functie | Hoge sterkte en taaiheid |
| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
| Verpakking Details | Standaard exportpakking |
| Oppervlaktebehandeling | Chroom |
|---|---|
| Toepassing | Pijpleiding antikorrosiegewricht |
| Dikte | 2.0/2.5/3.5 mm |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Verbinding | Schommelingen |
| Brand | Huashida |
|---|---|
| After-sales service | Installation and Training |
| Warranty period | 12 months |
| Condition | New |
| Automation | Automatic |