| Automatisering | Automatisering |
|---|---|
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Aangepast | Aangepast |
| HDPE | 600 kg/h |
| Maximale snelheid | 6m/min, 1,2m/min |
| Model nr. | hj-30b |
|---|---|
| Frequentiebereik | Lage frequentie |
| Stijl | Draagbaar |
| Materiaal | HDPE-sweisstaaf |
| Spanning | 220 V 50 Hz |
| Verwerkt kunststof | PE/PP |
|---|---|
| Voedingsstand | Eén voer |
| Schroef. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Structuur van het schroefkanaal | Diep schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Verwerkt kunststof | PE/PP |
|---|---|
| Voedingsstand | Eén voer |
| Schroef. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Structuur van het schroefkanaal | Diep schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Voedingsmodus | Eén voer |
|---|---|
| Productdikte | 0,1-30 mm |
| Productbreedte | Maximaal 3000 mm |
| Bordlagen | Eenvoudig & meerlagig vel |
| Verpakking Details | houten gevallen en pallets |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Breedte | 800 mm-1600 mm |
| HS -code | 8477209000 |
| HDPE | 600 kg/h |
|---|---|
| Materiaal | PP/PE |
| Specificatie | 1000.00cm * 220.00cm * 180.00cm |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Verpakking Details | Door orde |
| Sleutel-op-sleutelproject | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Project Turkkey | Voorziening |
| Productspecificatie | Tpipe Dia. 508-1620 mm |
| Buitenjasjemateriaal | Hoogdichtheidspolyethyleen (HDPE) |
| Pijpstructuur | Dragerstaalpijp-polyurethaanschuim-HDPE-hulling |