| Type | Coating productielijn |
|---|---|
| Coating | Poedercoating |
| Substraat | Staal |
| Functie | Stalen pijp zandstralen |
| Verpakking Details | Standaardverpakking |
| Netheid | Hoge netheid |
|---|---|
| functie | Roest/Corrosiebewijs |
| Schotblazen | Externe, binnenbuismuur |
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| Functie | Stalen pijp zandstralen |
| Oppervlaktebehandeling | ≥SA2,5 |
|---|---|
| Pijpdiameter | 110-2200 mm |
| Capaciteit | 160-200 kg/u |
| Materialen voor pijpleiding | HDPE |
| Totaal vermogen | 200 kW |
| Coatingtype | 3-laags polyethyleen (3LPE) |
|---|---|
| Materiaalcompatibiliteit | Staalpijpen |
| Stralen | >2,5A |
| Verbindingstype | Lassen |
| Oorsprong | China |
| Beginsel | Het Type van hoge druklucht |
|---|---|
| Sollicitatie | Warm koelwater/olie/chemische materiaalpijpleiding |
| Pijpstructuur | Stalen buis-polyurethaanschuim-HDPE-behuizing |
| Dragerstaalpijp-polyurethaanschuim-HDPE-hulling | 30100mm |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Gebruik | Gas / watervoorzieningspijp |
| Extrusiecapaciteit | 1000 (kg/uur) |
| Totale installatievermogen | 500 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Producttype | Machines voor het coachen van buizen |
|---|---|
| Schoon niveau | >=SA2,5 |
| Coating | Poedercoating |
| Coatinglaag | Interne en externe buiswand |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Productsoort | Machines voor het coachen van buizen |
|---|---|
| Schoon niveau | >=SA2.5 |
| Deklaaglaag | Interne en externe buiswand |
| Verpakkingen | poedercoating |
| Packaging Details | Standard Package For Export |
| Toepassing | Gebruikt voor riolering en drainage in de stad |
|---|---|
| Solliciteer | Perflexieve isolatiebuizen en perf rigide isolatiebuizen |
| Kracht | 260 kg |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Pipe Diameter Range | 20mm-1200mm |
|---|---|
| Place | Indoor |
| Overall Dimension | 25m*5m*3m |
| Work Pipe Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 380V/50Hz |