| Extruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Productielijnlengte | 30-50 m |
| Voedersysteem | Vacuümvoeder |
| Diameters | 110-550 mm |
| Productiewerkingsgebied | Productlijn |
| Capaciteit (kg/u) | 600 kg/h |
|---|---|
| Certificering | CE, ISO9001:2008 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Buismateriaal | PE, HDPE |
| Toepasselijke diameter van de buis | 110 tot en met 560 |
| De Machine van het pijpopkrikken | Geïntegreerd en verstelbaar |
|---|---|
| Specificatie | ISO9001: 2008 |
| Kalibratiemethode | Vacuümkaliberbepaling |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Modelnr. | HSD 377 mm |
|---|---|
| Coating | poedercoating |
| Certificering | CE, ISO |
| Applicatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Vormtyp | Spiraalvorm |
|---|---|
| Specificatie | 800.00cm * 220.00cm * 200.00cm |
| Naverkoopservice | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
| Verpakking Details | Standaard exportpakket |
| Levertijd | 60 - dag |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | ≥SA2,5 |
| Coatingmateriaal | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Inductie verwarming | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Certificering | CE, ISO |
| Pijp dia. | 159-4200 mm |
| PE-coatingmodel | Inpak |
| Stralen | >2,5A |
| Verpakking Details | Standaardverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 90 dagen |
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 100 stuks per jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Bordlagen | Eenlaag, dubbellaag, meerlaag |
|---|---|
| Schroef Nee. | Multi-schroef |
| Frequentie -omzetter | Abb |
| Dikte | 0.1-30m |
| Toepasselijke materialen | PP/PE/PS/HIPS/ABS/PVC |
| Product Specification | Table with 10 rows and 4 columns |
|---|---|
| Product Category | Polyurethane Spraying Foam Preinsulated Steel Pipe Making Machine |
| Condition | New |
| Advantages | Uniform and controllable density of polyurethane, no empty spaces, rough surface for greater shear strength, adjustable thickness of insulation layer and outer casing, high degree of automation |
| Product Name | Pre-Insulated Pipe Production Line with PU Spray Foam and PE Winding Production Line |