| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| corrosiegraad | 0.01 - 0,1 |
|---|---|
| Specificatie | 0.8 - 3,0 mm |
| Functie | Isolatie |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Levertijd | 80 dagen |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Voedingsmodus | Eén voeding |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |
| Type | Handextrusievormmachine |
| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| aangepast | aangepast |
| Specificatie | SJ120/33, SJ200/33 |
| Automatisering | Automatisch |
| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| aangepast | aangepast |
| Specificatie | SJ120/33, SJ200/33 |
| Automatisering | Automatisch |
| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| Specificatie | SJ120/33, SJ200/33 |
| Automatisering | Automatisch |
| Voedingsmodus | Eén voer |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Automatisering | automatisch |
| Filmdikte | 0,1-30 mm |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |