| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Schroef. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Extrusiesysteem | Mono- of meerlagig |
| Transportpakket | Standaardpakket |
|---|---|
| Handelsmerk | HSD |
| HS-code | 8477109000 |
| Automatisering | Automatisch |
| Productbreedte | 50-300 mm |