| Diameter van de staaf | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| Extrudermodel | een enkel schroefextruder |
| Frequentieomzetter | ABB |
| productiecapaciteit | 30kg/h |
| Packaging Details | Standard Package |
| Stijl | Draagbaar |
|---|---|
| Verwerkt kunststof | PP/PE/PVC |
| Transportpakket | Alloy Box |
| Kracht | Elektrisch |
| Verpakking Details | Alloy Box |
| HS-code | 3920999090 |
|---|---|
| Toepassing | Verbinding en lassen van plastic pijpleidingen |
| Materiaal | Plastic |
| Grootte | Volgens de eisen van de klant |
| Packaging Details | Standard Package |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Bordlagen | Enkele laag |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Capaciteit | 160-200 kg/u |
| Type | HDPE en PE |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Structuur | Horizontaal |
|---|---|
| Ritme | Stroomproductielijn |
| Transmissietype | Flexibele |
| Specificatie | 65*4*3.5m, 80*4*3.5m |
| Capaciteit | 250 M3/dag |
| Materiaal | HDPE & PE |
|---|---|
| Extrudertype | T-matrijs (platte matrijs) |
| Capaciteit | 150 - 500 kg/u |
| Stroom | 380V / 3 fasen / 50Hz |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Diameter | 4.0mm |
|---|---|
| lengte | 400-500 mm |
| Lasstroom AC | Airconditioning |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |