| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
|---|---|
| breedte | Reikwijdte tot 8000 mm |
| Voornamelijk materiaal | PE, PP, huisdier, PVC, EVA enz |
| Dikte | 0.13.0mm |
| Sollicitatie | Afvalwaterzuiveringsinstallaties |
| Voornamelijk materiaal | PE, PP, huisdier, PVC, EVA enz |
|---|---|
| breedte | Reikwijdte tot 8000 mm |
| Dikte | 0.13.0mm |
| Sollicitatie | Afvalwaterzuiveringsinstallaties |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Bordlagen | Enige Plaat |
|---|---|
| Maatwerk | Aanpasbaar |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Materiaal | PE |
| Netheid | Hoge netheid |
|---|---|
| functie | Roest/Corrosiebewijs |
| Schotblazen | Externe, binnenbuismuur |
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| Functie | Stalen pijp zandstralen |
| Netheid | Hoge netheid |
|---|---|
| functie | Roest/Corrosiebewijs |
| Schotblazen | Externe, binnenbuismuur |
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| Functie | Stalen pijp zandstralen |
| geïnstalleerde capaciteit | Ongeveer 530 kW |
|---|---|
| Voeding | 3-zins, 380V 50Hz |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Verpakking Details | EXPORTVERPAKKING |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Substraat | Staal |
| Functie | Stalen pijp zandstralen |
| Type | Coating productielijn |
| Verpakking Details | Standaardverpakking |
| Model-NR. | FBE |
|---|---|
| Type | Coatingproductielijn |
| Schoon niveau | >=SA2,5 |
| Coatingmateriaal | FBE-poeder |
| Specificatie | 300-4200 mm |
| Model nr. | Model 120 |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Op maat | Op maat |
| Structuur | horizontaal |
| Type | Productielijn voor coatings |
|---|---|
| Substraat | Staal |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Packaging Details | Plastic Film and Wooden Pallet |
| Delivery Time | 50-90 days |