| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Buisdiameter | 20 tot 200 mm |
| Dienst na verkoop | Al leven |
| Gebruik | Gas / watervoorzieningspijp |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Aantal lagen | Dubbele laag |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Sollicitatie | Gemeentelijke watervoorziening, afvoerswater |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Dienst na verkoop | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
| Sollicitatie | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Aantal lagen | Dubbele laag |
|---|---|
| Materiaal | PP/HDPE |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Type | Coating productielijn |
|---|---|
| Coating | Poedercoating |
| Substraat | Staal |
| Functie | Stalen pijp zandstralen |
| Verpakking Details | Standaardverpakking |
| voor Pipe Range | 200-2600 mm |
|---|---|
| Densiteit van grondstoffen | Boven 0,935 |
| Materiaal | HDPE |
| Sollicitatie | Afsluiting van de pijpleiding |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Aantal lagen | Dubbele laag |
|---|---|
| Materiaal | PP/HDPE |
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Specificatie | 2001000mm |
| Aantal lagen | Dubbele laag |
|---|---|
| Materiaal | PP/HDPE |
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Sollicitatie | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Aangepast | Aangepast |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Dienst na verkoop | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaardpakking |