| Sollicitatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
|---|---|
| Pijpdiameterbereik | 20 mm - 1420 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Schotblazen |
| Rocessingscapaciteit | 159mm |
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| Sollicitatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
|---|---|
| Pijpdiameterbereik | 20 mm - 1420 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Schotblazen |
| Rocessingscapaciteit | 159mm |
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | ≥SA2,5 |
| Coatingmateriaal | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Inductie verwarming | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Beschermingslagen | 3 lagen |
|---|---|
| controlesysteem | PLC |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Oorsprong | China |
| Verbindingstype | Lassen |
| Coating | poedercoating |
|---|---|
| Grade van de oppervlaktebehandeling | ≥ SA2.5 |
| Type | Coating productielijn |
| Coatingmateriaal | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Hoogtepunten | Automatisch besturingssysteem PLC |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| After-sales service | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Specificatie | PERT-50/200MM |
| Coatinglaag | Binnenschilderwerk Extern 3lpe |
|---|---|
| Spuitpistoolmethode | Elektrostatisch hoogspanningsspuitpistool |
| Toepassingen | Pijpleidingen voor olie, aardgas en watervoorziening |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Certificering | CE, ISO, RoHS, REACH |
| Toepassing van het product | Thermische isolatie van airconditioners |
|---|---|
| Extrudertype | enkelvoudige schroef |
| Controlesysteem | PLC's |
| Snijmethode | Automatisch knipsel |
| Materiaal | rubberschuim |
| Certificering | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Toepassing | Warm koelwater/olie/chemische materiaalpijpleiding |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Schuimdichtheid | 30100mm |