| Pakketgrootte | 800.00cm * 220.00cm * 200.00cm |
|---|---|
| Bruto gewicht van het pakket | 2500.000kg |
| Toepassing | Voor de productie van water-gas-drukbuis |
| Controlesysteem | Siemens |
| Verpakking Details | Standaard exportpakket |
| voor Pipe Range | 200-2600 mm |
|---|---|
| Densiteit van grondstoffen | Boven 0,935 |
| Materiaal | HDPE |
| Sollicitatie | Afsluiting van de pijpleiding |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Substraat | Staal |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Verbruiken | Drongen en anticorrosie |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Coatingtype | Intern, extern |
|---|---|
| Type | Coating productielijn |
| Grade van de oppervlaktebehandeling | ≥ SA2.5 |
| Verbruiken | Drongen en anticorrosie |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Waterdicht | Waterdicht |
|---|---|
| Sollicitatie | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| conditie | Nieuw |
|---|---|
| Kleur | aangepast |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in punt 1 van dit hoofdstuk vermelde voorschrif |
| Schroef. | Enkele schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Gebruik | Coating van veldverbindingen |
|---|---|
| Waterdicht | Waterdicht |
| Basismateriaal | PE |
| Lijm | EVA |
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Buisdikte | 3-50 mm |
| Breedte van het blad | 500-1500 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Structuur | PE-steun + lijm |
|---|---|
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |